پمپ اسید شویی

یکی از پرکاربردترین و در عین حال اصلی ترین کاربردهای پمپ های ضد اسید استفاده از این پمپ ها برای اسید شویی ( شستشوی چیلر ، آبگرمکن ، دیسکلر در محیط های خانگی یا صنعتی ) است که کاربردان با توجه به محیط کاری خود میتوانند مدل مورد نظر خود را انتخاب نمایند. معمولا به خاطر ماهیت شستشو و عدم وجود اسید هایی با خورندگی بالا در این مدل ها میتوان از پمپ هایی با مکانیکال سیل های معمول استفاده نمود و نیازی به استفاده از سیل های وایتون ( قرمز ) نیست.

پمپ اسید شویی کوچک

برای بعضی مصارف مانند اسید شویی های آبگرمکن ، چیلر و … دیگر مصارفی که پمپ های نیم اسب کوچک اسیدی نیز پاسخگو هستند مشتریان و کاربران به دنبال پمپ های ضد اسید کوچک می باشند که معمولا مدل های نیم اسب ( و نهایت یک اسب ) جواب کار این دوستان را میدهد. به این پمپ های معمولا پمپ اسید شویی پکیج نیز گفته میشود . برای کسب اطلاعات بیشتر و قیمت پمپ اسید شویی پکیج و دیگر سایزهای پمپ های اسیدی از طریق شماره های های مختلف تماس و یا از طریق چت آنلاین در پایین همین صفحه با ما در تماس باشید

پمپ اسید شویی صنعتی

پمپ اسیدشویی صنعتی یک نوع دیگر از پمپ های صنعتی میباشد که از دسته ی پمپ های سانتریفیوژ به حساب آمده و به دلیل کاربرد آن در انواع صنایع و فعالیت ها برندهای مختلفی آن را تولید میکند . پمپ اسیدشویی صنعتی با توجه به نام آن بیشتر در صنایعی که سیالات آن حالت اسیدی و یا خورندگی دارند به کار برده میشود ولی به هرحال انتخاب آن باید با توجه به نوع سیال و فعالیت آن انجام شود .

فروشگاه درویش یکی از وارد کنندگان بزرگ و اصلی وسایلهای صنعتی از جمله پمپ های صنعتی که میباشد ؛ با توجه به سابقه ی چند ساله ی مجموعه درویش در عرضه کردن این نوع محصولات بهترین خدمات را به راحتی به شما عرضه کند و از ایجاد هرگونه مشکل و سختی برای مشتری در زمان خرید جلوگیری کند .

همانطور که گفته شد از این نوع پمپ ها برای پمپاژ سیالات اسیدی به خصوص در صنایع غذایی و بهداشتی به کاربرده میشود ، نوع و سری های مختلفی از این پمپ ها تولید و وارد بازار میشوند که نوع های بسیار مقاوم آن در صنایعی استفاده میشود که به صورت مستقیم از اسید برای پمپاژ استفاده میشود .

این پمپ برای پمپاژ اسید سیتریک ، اسید هیدروفلوریک ، اسید فسفریک و اسید نیتریک بسیار مناسب بوده و بدون هیچ گونه خطری وظیفه خود را انجام میدهند . در زمان استفاده از این نوع باید دقت داشته باشید که در صورت اسیدی بودن سیال ، فعالیتهای امنیتی مورد نیاز را انجام دهید زیرا به طور کلی هیچ دستگاهی نمیتواند به طور صد در صدی از سلامت نیروی انسانی مراقبت کند.

پمپ اسید شویی ایتالیایی

کیفیت محصولات ایتالیایی که در انواع صنایع مورد استفاده قرار میگیرد همیشه برای مشتریان و صنعتگران قابل قبول و مناسب برای استفاده بوده است . کیفیت بالای این محصولات در کنار بهره وری بالای آنها یکی از دلایلی است که مشتریان را به سمت این محصولات سوق می دهد .

اما این محصولات مشکلات کوچکی هم دارند . یکی از این مشکلات ، قیمت بالای مدل های ایتالیایی نسبت به نمونه های ایرانی می باشد که با توجه به وارداتی بودن این محصولات یک امر طبیعی می باشد . دیگر مشکلی که معمولا در این مورد پیش خواهد آمد کمبود و در مواقعی موجود نبودن کامل لوازم یدکی پمپ اسید شویی ایتالیایی می باشد . پمپ های اسیدشویی ساخت ایتالیا به شرطی که از برندهای معتبری خریداری شود کیفیت بالایی دارند

در لیست زیر تعدادی از محصولات اسیدشویی ایتالیایی را نام برده ایم که با با کلیک روی هر لینک میتوانید به صفحه مربوط به آن مراجعه نمایید

 • پمپ اسید شویی پاورفلو
 • پمپ اسیدشور فلوجت

پمپ اسید شویی دست دوم

با توجه به بالا رفتن روزانه هزینه های زندگی بعضی از مشتریان برای خرید محصولات نو و آکبند با مشکل مواجه خواهند شد به همین رو به استفاده از محصولات دست دوم یا استوک می آورند که باعث میشود کمتر هزینه کنند، اما این هزینه کم همیشه عامل موفقیت نیست چون از مدت زمان استفاده از پمپ قدیمی یا موادی که با آن منتقل شده اطلاعات دقیق نداریم و به همین خاطر مدت زمان عمر این دستگاه دست دوم اصلا قابل محاسبه نیست.

پمپ اسید شویی آبگرمکن

یکی از کاربردهای مهم پمپ اسیدی ، در عمل اسیدشویی گرمکن ها و پکیج ها میباشد ، به طور حتم در زمانی که پکیج ها دارای مخزن نباشند به مرور زمان مواد معدنی درون آب در دیواره های درون دستگاه رسوب کرده و اگر با اسیدشویی این رسوب ها را پاک نکنند ، در کار پکیج اختلال به وجود می آورد و باعث میشود که دیگر در گرم کردن آب زیاد موفق نباشد . 

به همین دلیل است که اسیدشویی پکیج بسیار مهم بوده و همه ی افراد حتما باید سالی یکبار آن را انجام دهند . 

مزایای استفاده از پمپ اسیدشویی در پاکسازی پکیج : 

 • بالاتر رفتن سرعت فعالیت دستگاه 
 • افزایش طول عمر 
 • قابل حمل بودن ( ساخت در سایزهای کوچک )
 • توانایی کار با سیالات داغ اسیدی 
 • کارایی بالا 

انجام اسیدشویی پکیج : 

به طور کلی پیشنهاد میشود که اینکار به فردی خبره ای سپرده شود ولی در ادامه مراحل انجام این کار را برای شما قرار داده ایم 

 1. منبع برق پکیج را خاموش کنید . 
 2. بستن جریان گاز : 

یا شیر گاز اصلی را ببندید و یا کلید مدار دستگاه های الکتریکی را خاموش کنید . 

 1. قطع کردن جریان آب 

شیرهای آبی را که به دستگاه وصل است را قطع کنید ، تا از وارد شدن آب سرد به داخل دستگاه و خروج آب گرم در حین انجام کار جلوگیری شود . 

 1. جدا کردن درپوش های پورت تصفیه 

قبل از انجام این کار از بسته بودن شیر آب گرم مطمئن شوید در غیر اینصورت بعد از جدا کردن درپوش فشار زیادی آزاد شده و خطرناک است .

در این قسمت یک دریچه هایی به شکل T وجود دارد که این دریچه ی پورت تصفیه بر روی شیر های آب گرم و سرد میباشد . 

در زمان برداشتن این درپوش ها از وارد کرد فشار زیادی خودداری نمایید . 

از جدا نشدن دیسک آب بندی لاستیکی از جای خودشان مطمئن شوید ( آن را بمالید تا سرجای خودشان قرار بگیرند )

 1. شلنگ را به سه شیر وصل کنید . 

در برخی مدل ها شلنگها با خود دستگاه داده شده ولی در غیر اینصورت میتوانید انرا خودتان تهیه نمایید . 

میزان بلندی باید به حدی باشد که به دستگاه وصل شود به آبگرمکن نیز برسد .

 1. باز کردن پورت پاکسازی 

آن را به صورت عمود بر دریچه های سرد و گرم بچرخانید .

 1. وارد کردن سیال پاک کننده 

میتوانید از سرکه سفید رقیق شده و یا ماده های مخصوص استفاده نمایید ولی به هیچ عنوان از محلول های صنعتی برای این کار استفاده نمایید . 

 1. دستورالعمل داخل دفترچه دستگاه را انجام دهید . 
 2. پاکسازی دریچه ( دریچه های t مانند را ببندید )
 3. شلنگ را شیر ها جدا نمایید 
 4. درپوش ها در جای خود دهید 

از سفت بودن درپوش ها مطمئن شوید ولی در خاطر داشته باشید آب بندی های لاستیکی داخل درپوش ها نباید بیش از حد سفت شوند .

فروشگاه پمپ ضد اسید درویش یکی از بزرگترین واردکنندگان محصولات صنعتی میباشد که چند سال است در این زمینه فعالیت میکند و به دلیل خدمات با کیفیت و پاسخگویی مناسب در زمان نیاز مشتریان توانسته است مشتریان بسیار زیادی را از آن خود کند . 

یکی از مزیت های ما امکان استفاده از مشاور های رایگان افراد متخصص در امر خرید و پس از خرید ( در زمان استفاده ، نصب ) میباشد ؛ به همین دلیل راه های ارتباطی متفاوتی در سایت قرار داده شده است که تا شما بتوانید نوع ارتباط را خودتان انتخاب کرده و سپس با همکاران جهت سهولت کارتان در خرید و انتخاب پمپ تماس بگیرید . 

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *