درباره ما

درباره فروشگاه درویش

فروشگاه پمپ ضد اسید درویش توزیع کننده انواع ماشین آلات صنعتی و کشاورزی اعم از الکترو موتور های صنعتی ، الکترو گیربکس های خارجی و داخلی ، پمپ های اسیدی با بدنه استیل و بدنه pp پلی اتیلن ، پمپ های آب صنعتی ، کشاورزی و خانگی ، پمپ های غلیظ کش ، منو پمپ ، پمپ دنده ای ، قطعات یدکی ، لوازم جانبی و خدمات پس از فروش کالاهای فوق می باشد.
فروشگاه درویش توسط کارشناسان با تجربه و ورزیده خود با سابقه کاری ۴۰ ساله آماده خدمات رسانی و همفکری به شما مشتریان عزیز بوده تا بتوانید دراسرع وقت به نیازهای فنی و تخصصی مورد نظرتان برسید.

این فروشگاه نماینده فروش محصولات تولید داخلی و خارجی به شرح زیر می باشد:
نماینده رسمی الکتروگیربکس های دنده خورشیدی شهبازی ساخت ایران
نماینده رسمی صنایع واکیوم پارس (پمپ واکیوم ، بلوئر هوا ، کمپرسور گاز)
نماینده رسمی الکتروگیربکس های هلیکال طرح vem شرکت پارس گرجی صنعت
نماینده فروش الکتروگیربکس های sew ساخت آلمان (وارداتی)
نماینده فروش الکتروگیربکس های stm ایتالیا
نماینده رسمی پمپ های اسیدی مگنتی (آهن ربائی) GemmeCotti ایتالیا
نماینده رسمی منو پمپ آسیا ساخت ایران
نماینده رسمی پمپ های اسیدی شیمی پمپ ایران
نماینده فروش پمپ دنده ای ایران تولید
توزیع انواع الکتروموتورهای داخلی ، خارجی و گیربکس های SN ، حلزونی و کتابی و گیربکس افزاینده

فروشگاه درویش ( گروه صنعتی درویش )  یکی از قدیمی ترین و بزرگترین وارد کنندگان و عرضه کنندگان ماشین آلات صنعتی در داخل کشور میباشد که در طی این سالها صداقت و کیفیت کارهایش را نیز به مشتریان خود ثابت کرده است . 

این مجموعه علاوه بر واردات محصولات خارجی و نمایندگی رسمی آنها ، نماینده ی فروش برندهای معتبر داخلی نیز میباشد و این مورد سبب سهولت مشتری در انتخاب و خرید پمپ مورد نظر نیز میشود ، زیرا در خیلی از صنایع به طور حتم ما پیشنهاد میدهیم که از اگر از برندهای داخلی استفاده نمایند هم خسارتی نمیبیند و هم به خروجی دلخواهشان میرسند . فروشگاه درویش نمایندگی رسمی فروش پمپ های اسیدی شیمی پمپ ایران می باشد 

ما علاوه بر خرید و فروش دستگاه های صنعتی ، خدمات دیگر همچون مشاوره ی رایگان به صورت تلفنی و آنلاین برای خرید پمپ مناسب کار خود و تعمیر و سرهم کردن دستگاه را نیز به مشتریان عرضه میدهیم . 

در صورت علاقه به آگاهی از قیمت ها و شرایط فروش پمپ اسیدی ، میتوانید با همکاران ما به صورت تلفنی و انلاین ارتباط برقرار کرده و اطلاعات لازم را کسب نمایید .

چه تضمینی برای محصولات داریم ؟

تمامی محصولات ما دارای 6 ماه گارانتی می باشد 

قیمت محصولات چگونه محاسبه میشود ؟

قیمت انواع پمپ اسیدی با توجه به قیمت دلاری آن محاسبه خواهد شد 

تماس با ماصفحه اصلیچت آنلاین