درباره شرکت شیمی پمپ ایران

شیمی پمپ ایران یکی از اولین و بزرگترین تولیدکنندگان پمپ اسیدی داخل کشورمان میباشد که سال ها است در این زمین مشغول به کار بوده و با توجه به تولید محصولات با کیفیت در سری های مختلف توانسته است که به یکی از تولید کننده های موفق داخل کشورمان تبدیل شود . 

گروه صنعتی درویش ( فروشگاه پمپ درویش ) یکی از نمایندگی های این برند میباشد که چندین سال است با همکاری  همدیگر توانسته اند هم نیازهای مختلف مشتریان را برطرف کنند و هم خدمات بیشتری را به مشتری عرضه کنند .

همانطور که میدانید در دهه ی گذشته به دلیل شرایط اقتصادی کشورمان ، نیاز کشور به تولیدکنندگان داخلی از قبل بیشتر شده و این شرکت توانست با تولید محصولات با کیفیت با استفاده از مهارت و فناوری های موجود در داخل کشور به قسمتی از این نیازها پاسخ دهد . 

همانطور که میدانید وجود پمپ اسیدی در بسیاری از صنایع بسیار ضروری بوده و همچنین کیفیت و نوع عملکرد دستگاه برای بسیاری از صنایع مهم میباشد ، قبل از شروع فعالیت این شرکت میتوان گفت تمام نیاز کشور به این محصول از طریق واردات رفع میشده است ولی این برند توانست با استفاده از دانش های روز دنیا و دستگاه های مختلف وابستگی کشور به این ورادات را بسیار کمتر کند  

هم اکنون این شرکت اولین و تنها تولید کننده ی پمپ پلی پروپلین دارای سیستم خنک کننده یا همان فن در داخل ایران میباشد . 

محصولات این شرکت : 

  • پمپ پروپیلن شیمی پمپ
  • پمپ ضد اسید استیل شیمی پمپ 
  • و به زودی تولید انبوه انواع پمپ ضد اسید مگنتی صنعتی شیمی پمپ 

پمپ های اسیدشویی همانطور که در صنایع دارای سیالات خطرناک بسیار مهم است، همینطور در صنایعی مانند ساخت مواد شوینده، مواد غذایی و … نیز مهم میباشد. 

به دلیل این اهمیت ساخت دستگاه مطابق استانداردها بسیار مهم میباشد، تولیدکننده زمانی به موفقیت میرسد که هم از دانش روز دنیا استفاده نماید و هم دستگاه ها با استانداردهای مختلف بین المللی همخوانی داشته باشد . 

رضایت مشتریان از محصولات این شرکت به دلیل خدمت رسانی خوب این مجموعه، مقاومت دستگاه ها در صنایع مختلف ( دارای اسیدهای رقیق و غلیظ ) و همینطور عدم آسیب آن به سیالات حساس میباشد.

سیالاتی همچون مواد اولیه شامپو، غذایی و مواد شوینه های مختلف، بافت آنها بسیار مهم میباشد و در زمان انتقال و پمپاژ نباید به هیچ عنوان بافت سیال آسیب ببیند، به همین دلیل است که بیشتر تولید کنندگان داخلی مواد شوینده از این پمپ ها استفاده میکند. 

فروشگاه درویش میتواند به راحتی و بدون هیچ گونه هزینه ای برای شما، مشاوره ی مورد نیازتان درباره ی خرید پمپ مناسب فعالیتتان را انجام دهد، از همین جهت برای ایجاد ارتباط با همکاران و استفاده از مشاوره ی رایگان ما میتوانید از راه های تماسی ایجاد شده استفاده نمایید. 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *